Log directory is not writable - please CHMOD e107_plugins/log/logs to 777

  Ievinjsh iesutitais RAXTS


Man bija sarunāta neliela fotosesija un party ar draugiem no Liepājas.
Tad nu tā arī tas viss sākās. Es protams no paša rīta, agri piecēlusies,sataisīju frizūru, uzliku make-up ... sataisījos un izbraucu no mājas. Protams neizpalika mūzika un Orbit bez cukura ... tas viemēr rullē ... braucu, ne par ko nedomāju. ātri protams es nebraucu, tikai uz kādiem apm. 160 Km/s, tā sakot normāli. Pie Babītes pretīm braucošā mašīna mani brīdina par netālu stāvošajiem zaļajiem. Es protams ilgi nedomājot sāku pamazām mest nost ātrumu ... paspēju nomest tikai uz 120 Km/s, kā mani aptur zaļais ... es pabracu kādus metrus 60 uz priekšu un apturu mašīnu.
Pie manīm pienāk jauns, izskatīgs puisis atbaidošās drēbēs un nepievilcīgā vestītē.
- Uz kurienu tad Jūs tā steidzaties ? Dokumentiņus lūdzu!
Es protams noriju siekalas un pasniecu dokumentus.sad.png
Zaļais pamana, ka košļāju Orbit un nevilcinoties uzdod nākošo jautājumu ...
- Varbūt kāds banketiņš, šampanietis? (vajadzēja man atbildēt esmu ar mieru, kad un kur?, taču es norausījos.)
Atbildēju, ka nekā tāda nav bijis.
Prooootams tiku cauri ar brīdinājumu, bet tas vēl nav viss šai jaukajai dienai.
Pārbraucu vakarā mājās no party un ar puisi izlēmām uztaisīt tādu kā nelielu romance vakariņu ... nolēmēm aizbraukt uz veikalu pakaļ vīnam un uzkodām. Izgriežu savu maziņo no mājas un braucuam uz veikalu, nepaspēju pat līdz veiklam aizbraukt kā stāv jau viena mašīna. Es neko, pagriežu stūri lai apgrieztu mašīnu riņķī un izmetu nelielu līkumu, lai atpakaļ braucot nebūtu jāgriežas. Ieejam vekalā, nopērkam visu nepieciešamo un braucam mājās. Tomēr aptur, es piestāju malā un atkal jau klāt ... es atveru logu pie manīm pienāk viens zaļais un paskatās uz mani ... whistle.gif
-Labvakar!
Es protams laipni atbildu .. un pie sevīm nodomāju - redzērts!
-Uzredzēšanos!
Es aizveru logu un aizbraucu mājās ... draugs nesaprata kāpēc zaļais mani apturēja lai sasveicinātos, bet vēlāk es pateicu, ka šis pats vien mani pie Babītes jau pārbaudīja. Protams visi doķi bija kārtībā.

IESUTIJA-Ievinjsh
lindy on Thursday 22 February 2007 - 00:15:21